top of page
talir.png

Catering přesně

podle vašich představ

Ať už se jedná o rodinné oslavy, firemní večírky či velké svatby, přinášíme do Vašeho světa catering se standardem špičkové restaurace. Pro Vaše společné zážitky s dobrým jídlem - a z dobrého jídla. Od malých akcí až ke komplexnímu řešení velkých eventů, vždy přesně podle Vašich představ.

Kotva 1
_TR11134_edited.jpg
IMG_1400_edited.jpg
new foto 25-8.jpg
kafe.png

Firemní catering

Vaše meetingy, firemní večírky a nebo třeba jen Coffee breaks doplníme moderním menu z kvalitních surovin ve sladké i slané formě. Ať už jde o dezerty ke kávě, či komplexní řešení cateringu pro firemní ples, náš profesionální catering dá Vašim zaměstnancům najevo, že Vám na nich opravdu záleží.

01.jpg
03.jpg
1-IMG_4401 copy.jpg
talir.png

Rodinný catering

Od zahradních slavností, přes oslavy narozenin až k výročím svateb, náš catering zajistí, že se z Vašich rodinných událostí stanou Vaše nejkrásnější momenty. Díky širokému inventáři našeho vlastního vybavení se nemusíte starat opravdu o nic a za přítomnosti jedinečné teplé i studené kuchyně, přípitku i míchaných drinků relaxovat se svými hosty.

Svatební catering

Nejdůležitější den Vašeho života je bezpochyby tento. A našim cílem je udělat jej ještě o něco výjimečnějším. Dynamické menu ze sezónních surovin udělá dojem na hosty a dobré jídlo Vás zbaví veškeré nervozity z onoho velkého dne. Postaráme se o přípitky, míchané drinky a sladkou tečku. Na Vás už zbývá jen říct si své Ano a sdílet radost z lásky s Vašimi rodinami a přáteli.

002.jpg
003.jpg
dort.png

Pro koho jsme servírovali?